Preskočiť na obsah

Výpredaj

Vitajte vo výpredaji luxusného nábytku, ktorý vám prináša jedinečnú príležitosť získať štýlový a kvalitný nábytok za neuveriteľné ceny. Naša kolekcia zahŕňa široký výber exkluzívnych kúskov, ktoré dokonale spájajú eleganciu, pohodlie a funkčnosť.

Rozťahovací jedálensky stôl ARCA 160 x 95 + 70 cm

Jedálenský stôl Arca s olejovanou povrchovou úpravou a jedinečným dizajnom v Orechu americkom v rozmere 160 x 95 cm, ktorý sa dá špeciálnym mechanizmom roztiahnuť  o 70 cm a tým predlžiť, až na dĺžku 230 cm. Rozťahovací mechanizmus je vymyslený tak, aby sa základný plát stola nenarušil a zachoval si celistvý tvar (tzn. nemá žiadny predel) a tým si zachováva elegantnosť.

Podnožie stola Arca je elegantné a precízne tvarované. Každá jej plocha a každá jej línia je založená na princípe zmyselnej čistoty. Keď stôl rozložíte, nadväzujúca kresba na doske ešte viac podčiarkne čistotu jeho tvarov. Rozkladanie je tak jednoduché, že ho v štyroch krokoch zvládnete jednou rukou. Zatiaľ čo nohy stola zostávajú na jednom mieste, doska sa plynulo rozostúpi na obe strany.

Už nemusíte mať obavy z veľkej návštevy. Vďaka synchronizovanému mechanizmu, získate kedykoľvek až štyri ďalšie miesta na sedenie pre vašu návštevu. Štíhla línia rozkladacieho mechanizmu zachováva rovnako veľký priestor pre nohy.

K stolu patria aj 4 ks stoličiek Arca (2 ks celodrevené + 2 ks s čal. sedákom v koži). Pôvodná cena celodrevenej stoličky Arca v Orechu americkom 660 ,- Eur/kus. Po 50% zľave je 330,- Eur/ks  

  • Materiál: Orech americký
  • Povrchová úprava: Olej 
  • Šírka: 95 cm
  • Dĺžka: 160 cm
  • Rozkladací mechanizmus: + 70cm

Pôvodná cena stola: 3.700,- Eur              Pôvodná cena setu: 6.340,- Eur   Zľava 50%                                                  Zľava 50%   

Cena  po zľave: 1.850,- Eur                    Cena  po zľave: 3.170,- Eur

Zľava 50%

Jedálensky stôl Arca
Výnimočná kvalita: Naša ponuka zahŕňa nábytok vyrobený z najkvalitnejších materiálov, čo zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť. Pracujeme s renomovanými dizajnérmi a výrobcami, ktorí sú známi svojou odbornosťou a vášňou pre detail.

Flexibilná sedacia súprava INOVA 270 x 173 cm

Flexibilná sedacia súprava INOVA, ktorá sa dá vďaka skrytému kovaniu rozdeliť na 3 samostatné časti (každý kus má šírku 90 cm), ktoré môžete potom použiť ako solitérne kusy samostatne stojace alebo spojiť ich a použiť ako kompaktnú sedaciu súpravu. Tvar sedacej súpravy si viete spraviť podľa vašich predstáv, či už bude leňoška vpravo, vľavo alebo v strede, prípadne opačne je čisto na vás :). Sedacia súprava je očalúnená z každej strany a vzadu má dokonca dizajnové prešitie, čím ju môžete použiť aj v priestore, nie len k stene. Polohovateľné podhlavníky sú na nemeckom kovaní Hettich a môžete si ich výškovo polohovať po 15 °! Korpus sedacej súpravy, je vyrobený s bukového dreva, sedáky sú vrstvené z 3 rôznych tuhostí pamäťovej peny, čo má za následok, že si na sedačku sadnete, ako keby ste si sadali do bavlnky. Poťah sedacej súpravy je v AquaClean látke, čo je výhoda pri čistení, pretože z nej čistou vodou umyjete aj kečup alebo červené víno!    

Pôvodná cena: 4.150,- Eur                                                             

Zľava 50%   

Cena  po zľave: 2.490,- Eur

Zľava 50%

Sedacia súprava INOVA

Štýlový dizajn.

Každý kúsok nábytku v našej výpredajovej kolekcii je výsledkom špičkového dizajnu, ktorý zdôrazňuje krásu a eleganciu. Nezáleží na tom, či preferujete moderný minimalizmus, klasický šarm alebo extravagantný štýl, u nás nájdete niečo pre každý vkus.

Rozťahovacia sedacia súprava APOSTOL na každodenné spanie

Rozťahovacia sedacia súprava APOSTOL určená aj na každodenné spanie v tvare „U“ a v rozmere 175 x 327 x 196 cm, po rozložení na spanie 281 x 150 cm! Pod každou časťou sedacej súpravy sa nachádza úložný priestor a má všetky vankúše odnímateľné. Je očalúnená s každej strany, takže môže ísť aj do priestoru a nemusí byť iba pri stene! Sedáky sedacej súpravy sú vyrobené zo studenej HR peny s vysokou hustotou proti presedeniu! Poťah sedacej súpravy je v AquaClean látke, čo je výhoda pri čistení, pretože z nej čistou vodou umyjete aj kečup alebo červené víno!    

Pôvodná cena: 3.590,- Eur                                                             

Zľava 50%   

Cena  po zľave: 1.795,- Eur

Zľava 50%

Sedacia súprava APOSTOL

Rozmanitosť sortimentu.

Naša výpredajová akcia zahŕňa všetko od pohodlných sedačiek, kvalitných stolov, až po praktický úložný nábytok. Okrem toho si môžete vybrať z rôznych farieb, vzorov a materiálov, aby ste si mohli prispôsobiť svoj domov presne podľa svojich predstáv.

Matrac Comfort Dual 10

Stredne tuhý zdravotný matrac Comfort Dual 10, jadro ktorého tvoria 17 cm studená pena Elioform s optimálnymi ortopedickými vlastnosťami, 5 cm anatomická pamäťová pena Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí telu, zmierňuje protitlak a pôsobí tak proti preležaninám. Matrac je možné použiť obojstranne. Pre maximálne pohodlie a ešte väčší komfort, je na hornej strane poťahu prešitá 2 cm vrstva pamäťovej peny Elioform. Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. Poťah matraca je vyrobený z látky Outlastu, ktorý je prešitý hypoalergénnym vláknom a dá sa zipsom rozdeliť na 2 samostatné časti. Látka Outlast je produktom výskumu NASA, najvyspelejšia tkanina, ktorej medzibunkovú štruktúru vyplňuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla. Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov. Matrac Comfort Dual 10, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

Matrac je vystavený v expozícii a je plne funkčný bez poškodenia!

Pôvodná cena: 969,- Eur                                                             

Zľava 40%   

Cena  po zľave: 581,- Eur

Zľava 40%

Špeciálne zľavy.

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť jedinečné zľavy na našu luxusnú kolekciu. Tieto ceny sú jednorazové a neopakovateľné, čo znamená, že ide o jedinečnú príležitosť získať si nábytok vysokej kvality za výnimočne výhodné ceny.

Matrac Cotton Caresse Dual 10

Zdravotný a zároveň prírodný matrac Cotton Caresse Dual 10 s bylinnými extraktmi Aloe Vera, sójou v jadre a s poťahom zo 100% bio bavlny je vhodný pre páry, ktoré majú odlišné požiadavky na tuhosť matraca. Jadro matraca je vyrobené z vrstvy studenej peny Ecogreen (19 cm), ktorá obsahuje výťažky zo sóje a vrstvy pamäťovej peny Geomemory z výťažkami Aloe Vera (3 cm), čím poskytuje optimálnu ortopedickú podporu vašej chrbtici počas celého spánku. Poťah je vyrobený zo 100% organickej bio bavlny bez použitia umelých vlákien, je v ňom použitá technológia Airyform, ktorá zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca a je v ňom prešitá pamäťová pena Geomemory Aloe (2 cm), pre ešte vyšší komfort a relaxáciu v spánku. Zipsom ho viete rozdeliť na 2 samostatné časti a v prípade potreby prať oddelene, takže jedna časť sa zmestí pohodlne aj do malej práčky! Matrac Cotton Caresse Dual 10 je úzko spätý s prírodou a je teda vhodný aj pre tých, ktorí si obľúbili bio trendy a nechcú sa pripraviť o čokoľvek z hľadiska komfortu. Navyše má tento matrac certifikát GOTS, ktorý vydal Inštitút pre ochranu zdravotného prostredia a ktorý potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio s ohľadom na človeka a životné prostredie! Matrac Cotton Caresse Dual 10 je v rozmeroch od 150 cm a širších dodávaný v tzv. duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah, otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov. Matrac Cotton Caresse Dual 10, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

Matrac je vystavený v expozícii a je plne funkčný bez poškodenia!

Pôvodná cena: 1.239,- Eur                                                             

Zľava 40%   

Cena  po zľave: 743,- Eur

Zľava 40%

Neváhajte a príďte do našeho predajného priestoru, kde vás čaká štýlový nábytok za bezkonkurenčné ceny. Táto výpredajová akcia je časovo obmedzená, preto nezmeškajte príležitosť získania nábytku, ktorý váš domov pretvorí do luxusného útočiska plného štýlu a pohodlia.

Matrac Magniprotect 8

Matrac MagniProtect 8 účinne bojuje proti vírusom a baktériám. Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Poťah matrace MagniProtect 8 obsahuje pamäťovou penu Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru Vášho tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preležaninám. Poťah z látky ošetrene technológiou ViroStop nie je snímateľný. Cieľom je zaistiť čo najdlhší antivírusový a antibakteriálny účinok, ktorý sa praním postupne znižuje. Vrstva zo studenej peny Elioform poskytuje stredne tuhú ortopedickú podporu chrbtice. Matrace je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastní certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP. Matrac MagniProtect 8 je určený pre ľudí, ktorí majú obavu z baktérii a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú. Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné. Matrac MagniProtect 8 je vhodný na každý typ roštu.

Matrac je vystavený v expozícii a je plne funkčný bez poškodenia!

Pôvodná cena: 639,- Eur                                                             

Zľava 40%   

Cena  po zľave: 383,- Eur

Zľava 40%