Preskočiť na obsah

Kvalitné matrace

Pozrite si ponuku našich matracov pre dospelých. Nájdete v nej našu značku Bärige, ktorú sme vytvorili na mieru, talianske zdravotné matrace a matrace od českého výrobcu Řešeto.

Matrace pre lepší spánok
Presne takto sa spí na našich matracoch. Vyberte si matrac z našej ponuky a doprajte si výdatný spánok.

Ak máte bolesti chrbta, neváhajte a zakúpte si strečujúci matrac. Po spánku na ňom vaše bolesti zmiznú a konečne pocítite úľavu.

Vďaka priedušným penám matrac utlmí nadmerné potenie a vy sa konečne prestanete budiť prepotení a mokrí.

Je pravda, že spánok a odpočinok sú kľúčové pre zdravie a celkovú pohodu nášho tela a mysle. Preto je dôležité, aby sme mali kvalitné vybavenie v spálni, ktoré nám umožní vysokú úroveň pohodlia a podpory. Máte malé dieťa a zháňate matrac do detskej postieľky? Tu ste na správnom mieste.

Antidekubitný prierez slúži ako prevencia proti vzniku dekubitov – preležaninám!

aštičková pružinová matrac má uloženú každú pružinu v samostatnej taštičke a môže sa vďaka tomu prispôsobovať každej časti vášho tela.

KÚPTE 1 MATRAC
DRUHÝ ZÍSKATE ZDARMA

Matrace a rošty majú zásadný vplyv na kvalitu spánku a celkové zdravie nášho tela. Matrace proti preležaninám, ktoré maju antidekubitný prierez slúži ako prevencia proti vzniku dekubitov – preležaninám!

Máte malé dieťa a zháňate matrac do detskej postieľky? Alebo matrac pre dieťa, ktoré už z postieľky vyrástlo? Tu ste na správnom mieste.

Hľadáte nový matrac? Vyberte si z našej ponuky prvotriednych matracov pre dospelých.

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi maximálne pohodlie počas spánku. Vyberte si z našej ponuky matracov a pelechov pre psy.

Náš tip je matrac Magnistretch Sport 9. Je to strečujúci matrac za prijateľnejšiu cenu. Tieto matrace sú vhodné proti bolesti chrbta. V ponuke máme aj matrace pre kvalitnejší spánok a proti nočnému poteniu.

Magniflex je svetovým lídrom v oblasti zdravého spánku už 60 rokov. Kvalita zdravotných matracov a vankúšov je podložená patentovanými materiálmi, zdravotnými certifikátmi a predĺženou zárukou až 12 rokov.

Najväčšou výhodou matracov Bärige je skvelý pomer ceny a výkonu. Matrace Bärige odporúčame, ak chcete dobre spať a neminúť na to veľa peňazí. Za svoje peniaze dostanete naozaj maximum.

Vrchol kvality, elegancie a najnovších technológií nekompromisne spojené pre vytvorenie maximálneho komfortu.

Stredne tuhý zdravortný matrac Magnistretch 9 je vyvinutý pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Jadro matraca je vyrobené z troch vysoko kvalitných studených pien Elioform 8 cm, Elioform 8 cm s patentovaným jadrom Stretch a Eliosoft 5 cm s patentovaným jadrom Stretch, čo zabezpečuje veľmi intenzívny strečový efekt počas spánku. Tento matrac pozitívne napomáha pri zdravotných problémoch s chrbticou a s chrbtovým svalstvom (napríklad pri vyskočenej platničke, skolióze chrbtice, zosadaní chrbtice, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice a pod.) Počas spánku jemne naťahuje chrbticu do pôvodnej polohy bez ohľadu na spánkovú polohu a tým umožňuje regeneráciu jednotlivých stavcov a chrbtového svalstva. 8 hodín spánku na tomto matraci má podobný účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu! Je vhodný pre deti v raste, mladých športovcov a osoby trpiace biomechanickými poruchami chrbtice, ktoré preferujú tuhší matrac. Poťah matraca je vyrobený z látky Outlastu a viskózy v ktorom je prešitá vrstva pamäťovej peny Memoform 1 cm pre ešte väčšie pohodlie. Poťah je prešitý hypoalergénnym vláknom a dá sa zipsom rozdeliť na 2 samostatné časti. Látka Outlast je produktom výskumu NASA, najvyspelejšia tkanina, ktorej medzibunkovú štruktúru vyplňuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla.  Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov.

Matrac Magnistretch 9, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

Stredne tuhý zdravotný matrac Magnistretch sport 9 je vyvinutý pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Jadro matraca je vyrobené z dvoch vysoko kvalitných studených pien Elioform 16 cm s patentovaným jadrom Stretch a Eliosoft 5 cm s patentovaným jadrom Stretch, čo zabezpečuje veľmi intenzívny strečový efekt počas spánku. Tento matrac pozitívne napomáha pri zdravotných problémoch s chrbticou a s chrbtovým svalstvom (napríklad pri vyskočenej platničke, skolióze chrbtice, zosadaní chrbtice, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice a pod.) Počas spánku jemne naťahuje chrbticu do pôvodnej polohy bez ohľadu na spánkovú polohu a tým umožňuje regeneráciu jednotlivých stavcov a chrbtového svalstva. 8 hodín spánku na tomto matraci má podobný účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu! Je vhodný pre deti v raste, mladých športovcov a osoby trpiace biomechanickými poruchami chrbtice, ktoré preferujú tuhší matrac. Matrac má vyrobený poťah z kvalitnej viskózy sa zipsom vie rozdeliť na 2 samostatné časti a v prípade potreby prať oddelene, takže jedna časť sa zmestí pohodlne aj do malej práčky! Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov.

Matrac Magnistretch sport 9, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

Vyberte si zo širokej ponuky matracov.

Výber kvalitného vankúša z pamäťovej peny môže zlepšiť kvalitu spánku a pomôcť zmierniť bolesti hlavy, krku a chrbta. Ak hľadáte vankúše z pamäťovej peny s certifikátom pre vaše zdravie, odporúčame zvážiť nasledujúce faktory: Certifikát kvality – zabezpečte si, že vankúš z pamäťovej peny má certifikát kvality, ktorý garantuje, že je vyrobený z bezpečných materiálov a že spĺňa prísne normy kvality. Hustota a tvrdosť – zvážte hustotu a tvrdosť vankúša, pretože vplyvajú na množstvo podpory, ktorú poskytuje hlave a krku. Hustejšie a tvrdšie vankúše ponúkajú väčšiu podporu, zatiaľ čo mäkšie vankúše poskytujú menej podpory. Tvar – existujú rôzne tvary vankúšov z pamäťovej peny, ako napríklad obdĺžnikový, oválny alebo kruhový. Zvoľte taký tvar, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám a potrebám.

Výplň – vankúše z pamäťovej peny môžu mať rôzne druhy výplní, ako napríklad penové či vláknité. Zvoľte taký typ výplne, ktorý vám najviac vyhovuje.

Odolnosť voči alergénom – zabezpečte si, že vankúš z pamäťovej peny má antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti, ktoré pomáhajú minimalizovať riziko alergických reakcií a prelínanie baktérií a roztočov.

Cena – nakoniec, zvážte svoj rozpočet a investujte do vankúša z pamäťovej peny, ktorý ponúka najlepší pomer kvality a ceny.

Výber najlepších vankúšov s vôňou

Zdravotný anatomický vankúš Essence – levanduľa, je vyrobený so sviežej a vysoko priedušnej pamäťovej Visco peny. Je obohatený a Levanduľovú esenciu, ktorá má ukľudňujúci účinok pre človeka. Vankúš je dodávaný v prateľnom antibakteriálnom poťahu Silver Safe. Rozmer vankúša je 72 x 42 cm.

Vyšší variant zdravotného anatomického vankúša, ktorého základom je pamäťová pena Memoform, sa dokonale prispôsobí hlave a krčnej chrbtici. Je vhodný pre osoby vyššieho vzrastu a širokých ramien. Vankúš Superiore Deluxe Standard Maxi, prináša ešte viac podpory pre hlavu a krčnú chrbticu. Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Pri spaní na chrbte zmierňuje tlak na nervové kanáliky v krčnej chrbtici. Pri spaní na bruchu zas negatívne dopady na chrbticu. Snímateľný a prateľný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast (proti poteniu) zaisťuje spolu s 3D vetracím lemom maximálnu priedušnosť a sviežosť v priebehu spánku. Vďaka perforačnému systému Airyform, robí z tohto vankúša najlepšieho spoločníka pre ľudí s nadmerným potením. Rozmer vankúša je 72 x 42 x 15 cm (d x š x v).