Preskočiť na obsah

Rošty do postelí

Aký rošt si vybrať? Závisí od toho, či radšej spíte na mäkšom alebo tvrdšom podklade. Ak radi spíte na mäkšom, správna voľba je lamelový rošt Bärige T5. Ak preferujete tuhosť, tak odporúčame pevný rošt Wooden fix. Dôležité je vedieť, že rošt mení pocit z matraca. Ide o malý až drobný rozdiel, ktorý dotvára celkový obraz o spánku.
Pevný rošt MAXIMUS

Celobukový rošt s mimoriadnou výdržou a odolnosťou vďaka pevnému bukovému drevu a kvalitným spojovacím materiálom.

Polohovateľný masívny latový rošt Masiv Flex s manuálnym polohovaním hlavy a nôh. Rošt má nosnosť 150 Kg!

Pevný lamelový rošt Optima FIx, má 28 predpätých lamiel uložených vo výkyvných púzdrach z kaučuku. Rošt má nosnosť 130 Kg! Odporúčame pre všetky typy matracov.

Vyberte si zo širokej ponuky postelných roštov.

Dôležité je vedieť, že rošt mení pocit z matraca. Ide o malý až drobný rozdiel, ktorý dotvára celkový obraz o spánku.

Vyberte si rošt do postele z našej ponuky. Obidva rošty sú masívne a z bukového dreva, nie drevotriesky.

Polohovateľný masívny latový rošt Masiv Double Flex s manuálnym polohovaním hlavy a nôh s pevnou stredovou časťou. Rošt Masiv Double Flex s 15 masívnymi smrekovými latami, má 13 polôh v oblasti hlavy a 5 polôh v oblasti nôh

Polohovateľný latový rošt Masiv MOTO s bezdrôtovým ovládaním, s polohovaním hlavy a nôh.

Polohovateľný a výklopný lamelový rošt Optima Flex UP s manuálnym polohovaním hlavy a výklopným systémom od nôh, pre prístup do úložneho priestoru pomocou vzduchových piestov.

Aký rošt si vybrať? Závisí od toho, či radšej spíte na mäkšom alebo tvrdšom podklade. Ak radi spíte na mäkšom, správna voľba je lamelový rošt Bärige T5. Ak preferujete tuhosť, tak odporúčame pevný rošt Wooden fix.

Dôležité je vedieť, že rošt mení pocit z matraca. Ide o malý až drobný rozdiel, ktorý dotvára celkový obraz o spánku.

Polohovateľný lamelový rošt Optima DOUBLE Flex s pevnou stredovou časťou a manuálnym polohovaním hlavy + nôh.

Luxusný polohovateľný a výklopný lamelový rošt Premio SIDE MOTO s polohovaním hlavy + nôh a výklopným systémom z boku + s osvetlením úložného priestoru!

Polohovateľný lamelový rošt Norma Flex s manuálnym polohovaním hlavy a nôh. Rošt Norma Flex má 28 predpätých lamiel uložených vo výkyvných púzdrach z kaučuku, z toho majú 13 polôh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nôh.

Vyšší variant zdravotného anatomického vankúša, ktorého základom je pamäťová pena Memoform, sa dokonale prispôsobí hlave a krčnej chrbtici. Je vhodný pre osoby vyššieho vzrastu a širokých ramien. Vankúš Superiore Deluxe Standard Maxi, prináša ešte viac podpory pre hlavu a krčnú chrbticu. Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Pri spaní na chrbte zmierňuje tlak na nervové kanáliky v krčnej chrbtici. Pri spaní na bruchu zas negatívne dopady na chrbticu. Snímateľný a prateľný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast (proti poteniu) zaisťuje spolu s 3D vetracím lemom maximálnu priedušnosť a sviežosť v priebehu spánku. Vďaka perforačnému systému Airyform, robí z tohto vankúša najlepšieho spoločníka pre ľudí s nadmerným potením. Rozmer vankúša je 72 x 42 x 15 cm (d x š x v).

Celobukový rošt s mimoriadnou výdržou a odolnosťou vďaka pevnému bukovému drevu a kvalitným spojovacím materiálom. Rošt Maximus disponuje najvyššou nosnosťou v našej ponuke a zodpovedá tak vysokým nárokom na zaťaženie. Špeciálna zosilnená konštrukcia poskytuje mimoriadnu nosnosť až 220 kg. Rošt sa skladá zo 17 lát z masívneho bukového dreva. Každá lata je uchytená 4 kusmi kvalitného spojovacieho materiálu. Vhodný pre zdravý spánok detí a teenegerov či osôb s vyššou hmotnosťou.