Preskočiť na obsah

Kreslá

Pohodlne sa usaďte a objavte všetky typy našich kresiel značky SITS

Kreslo Alex

Kreslo Alex

Jedinečné operadlo a naklonená ergonomická podnožka odlišujú náš bestseller Alex a dodávajú charakter celej miestnosti. A hoci pekný vzhľad môže upútať vašu pozornosť, je to výnimočné pohodlie, ktoré vás prinúti vrátiť sa.

Dizajnér: Dan Ihreborn

Cena od: 1.320,- Eur

Kreslo Impulse

Kreslo Impulse

Ako chcete, aby vaša pohovka vyzerala? Dodajte svoj osobný dotyk výberom kovových alebo drevených nôh. Môžete si tiež vybrať typ lakťovej opierky, pridať vankúše lakťovej opierky a rozhodnúť sa pre pevný alebo snímateľný poťah. Všetky tieto dotyky pomôžu dať Impulse váš jedinečný štýl.

Cena od: 1.020,- Eur

Kreslo Jenny

Kreslo Jenny

Elegantné, útulné alebo prekvapivé? Jenny berie dizajnové prvky zo Škandinávie s jemnými proporciami a minimalizmom. Napriek tomu ponúka všetko, čo si od komfortného oddelenia môžete priať. Robí veci, dobre, inak a príjemne. Čo si teda vyberiete: Elegantné, útulné alebo prekvapivé? Vložíme svoje peniaze na kombináciu všetkých troch.

Dizajnér: Ian Archer

Cena od: 1.650,- Eur

30 rokov skúseností, kde kvalita vychádza z ľudského dotyku. SITS je ľudský dotyk tradíciou v každom kuse nábytku, ktorý vyrábame.
Showroom

V spoločnosti INNOVAMENTO sa venujeme predaju kvalitných matracov a dizajnového nábytku. Na internete nás môžete nájsť pod identitou Bärige – matrace pre medvedí spánok. Spánok má zásadný dopad na váš každodenný život, energiu a náladu. Kvalitu spánku ovplyvňuje matrac, na ktorom spíte. Preto je matrac dôležitý.

V našej ponuke nájdete matrace, ktoré vám doprajú kvalitný odpočinok. V kamennej predajni v Rači (Bratislava) ponúkame i nábytok, stoly, rošty, tapety, kreslá a iný sortiment pre útulnejší domov.

Kreslo Amy

Kreslo Amy

Oprite sa a vychutnajte si pohodlie Amy, očarujúco jednoduchý dizajn a ideálne miesto, kde môžete nechať hodiny plynúť. Nájdite si svoju vlastnú úroveň plyšu výberom medzi rôznymi možnosťami čalúnenia a látkami.

Dizajnér: Steven Schilte

Cena od: 1.590,- Eur

Kreslo Pola

Kreslo Pola

Ak máte radi tradičné formy s moderným vzhľadom, prídete si na svoje. Klasický pôvod tejto pohovky sa prejavuje v jemnej, zaoblenej línii a prešívaní na operadle. Vyvážený ľahkým tvarom a vysokými nohami je výraz, ktorý presne zapadne do súčasného prostredia.

Cena od: 1.150,- Eur

Kreslo Teddy

Kreslo Teddy

Vyzeralo pohodlie niekedy lepšie? Výrazná prikrývka, ktorá pokrýva sedadlo, opierky rúk a vankúše Teddy, je pozvánkou na zábavu. Prispôsobte si pohovku alebo kreslo podľa svojho vkusu výberom drevených alebo kovových nôh, štandardného alebo luxusného komfortu a typu poťahu (pevný alebo voľný na suchý zips).

Dizajnér: Steven Schilte

Cena od: 1.390,- Eur