Preskočiť na obsah

Fľaška

Prenosná fľaša na vodu s vibračne ladeným/programovaným sklom – tvoj prenosný prameň!

Flaška je prenosná sklenená fľaša, ktorá pomáha starať sa o svoje zdravie a tiež o naše životné prostredie. Je vyrobená zo skla a vibračne naladená použitím TPS metódy. Fľaša naprogramovaná týmto spôsobom mení vibračnú štruktúru vody.
Flaška je z odolného skla a dostupná v dvoch veľkostiach (0,5l a 0,75l). Pretože je vyrobená zo skla, chráni ju ochranný obal z neoprénu, silikónu, korku alebo bavlny. Vďaka týmto kvalitným obalom prežije bežné každodenné buchnutia a pády, takže je vhodná aj pre deti a ľudí, ktorí žijú aktívnym životným štýlom a môžu mať Flašku stále so sebou. Dostupných je už mnoho dizajnov, z ktorých si vyberie každý a pre ešte osobnejšiu Flašku je tu možnosť tlače mena, priania, motta, atď… Uzáver perfektne sedí na fľaši, takže už žiadne pretekanie. Ak sa štupel opotrebuje alebo ho stratíte, dostanete zadarmo nový. Flaška je vyrobená v EU! Pozrite si krátke video a spoznajte Flašku!

Pre zdravie

​Voda má priamy vplyv na naše zdravie, veď tvorí väčšinu nášho tela. Spravte z pitia vody zdravý zvyk. Noste si Flašku so sebou, aby Vám pripomínala pravidelne piť. Sklo je prírodný materiál a nevylučuje žiadne chemikálie – keď pijete zo skla máte istotu, že si neškodíte

Pre naše prostredie

Jedna prenosná sklenená fľaša sa používa znovu a znovu a tým sa netvorí zbytočný odpad, ktorý ničí prírodu, nespotrebuje sa zbytočne obrovské množstvo energie, vody, či ropy na výrobu plastov. Z hľadiska udržateľnosti je sklo najlepšou voľbou.

So sebou

​Flašku môžete mať všade so sebou! 🙂 Tvrdené odolné sklo v kombinácií so štýlovým ochranným obalom robí z Flašky skvelého spoločníka do kabelky či ruksaku, pri športe alebo do kancelárie, pre deti aj dospelých.

Štruktúrovanie vody

​Výroba fliaš Flaška sa ukončuje vibračným ladením každej fľaše. Takto naladené sklo pri kontakte s vodou navráti vode jej prirodzenú štruktúru, akú má v prírode.
Fľaška Silikón GRIP

Fľaška Silikón GRIP

Fľaška Jeans

Fľaška Jeans

Flaška je krásna a jedinečná sklenená fľaša na vodu (a iné nebublinkové nápoje), ktorú môžete mať stále so sebou. Je pre každého, komu záleží na svojom zdraví a životnom prostredí. Vďaka širokému výberu obalov si tú svoju Flašku nájde a zamiluje každý. Flaška je zo Slovinska – je vyrobená v EU!
Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi. Flaška má však ešte jeden úžasný benefit – pri dokončovaní prechádza procesom vibračného ladenia skla, čo jej dodáva schopnosť štruktúrovať vodu! Voda sa po naliatí do Flašky upraví na svoju prirodzenú štruktúru, akú má v prírode – harmonizuje sa.
Fľaška Bavlna

Fľaška Bavlna

Fľaška džbán

Fľaška džbán

ŠTRUKTÚROVANIE VODY

Sklo dokončené použitím TPS prostupu reštrukturalizuje vodu vo fľaši.*
Na ceste z prameňa až k nám domov, voda cestuje cez dlhé rovné rúry a trubky z rôznych materiálov – plast, olovo, azbest… To nie je prirodzené prostredie vody, keďže voda normálne tečie cez rôzne typy skál a rozličné vrstvy pôdy. Látky s ktorými prichádza voda do kontaktu majú na ňu vibračný efekt, a tento vibračný efekt môže byť zanechaný vo vode na určitý čas – súdržné polia molekúl vody rezonujú s touto vibráciou na dlhšie obdobie {1}. To isté sa stane vo fľašiach alebo zásobníkoch, kde voda ostáva dlhší čas.

Programovanie skla použitím TPS:

Najskôr sa vygravírujú na sklo 3 symboly: Prvý symbol je označenie šarže (napr. ACK1), ktoré umožňuje riadenie kvality a monitorovanie. Druhý (kruhový) je kozmogram / mandala, ktorá poskytuje ochranu vibračného programu v skle. Tretí symbol, ORO (obdĺžnikový rám), zaisťuje ešte efektívnejšie štruktúrovanie vody.

„Staré“ vibrácie sa potom zo skla odstránia, aby sa zvýšila účinnosť programu, ktorý sa vpíše do “ vibračne čistého“ skla.

V tretej fáze sa fľaše vibračne ladia orgónovými kanónmi vyrobenými Nemeckým výrobcom Bioaktiv. Vibračný program, ktorý sa vpisuje do skla obsahuje viaceré informácie z prírody, ktoré sú v harmónií so štruktúrou vody a tým pádom ju ovplyvnia. Táto fáza procesu je najdlhšia a trvá 90 minút. Vibračný program je potom uschovaný v silikón dioxide (SiO2) v skle – sklo obsahuje približne 71% SiO2.

Keď príde voda do kontaktu so sklom, ktoré je naladené/naprogramované týmto spôsobom, informácie sú do nej prenášané cez kvantové elektrodynamické kmitanie súdržných polí v skle.

Spoznaj fľašku